RaDYo Player Yükleniyor...

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Pütürge FM, müziği ve haberleri bir araya getiren dinamik bir radyo istasyonudur. 2010 yılında kurulan Pütürge FM, internet üzerinden 7/24 yayın yaparak dinleyicilerine en sevdiği müzik türlerini ve güncel haberleri sunmaktadır.

Misyonumuz
Misyonumuz, dinleyicilerimize kaliteli müzik ve güvenilir haberler sunmaktır. Her yaş grubundan ve her müzik zevkinden dinleyicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, dinleyicilerimizin yaşamlarını zenginleştirmek ve onlara benzersiz bir radyo deneyimi sunmaktır. Teknolojik yenilikleri takip ederek ve sürekli olarak kendimizi geliştirerek, dinleyicilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz.

İlkelerimiz
Pütürge FM olarak, dürüstlük, şeffaflık ve kalite ilkelerine bağlıyız. Dinleyicilerimizin güvenini kazanmak ve korumak için en yüksek standartlarda yayın yapmaya özen gösteriyoruz.

Ekibimiz
Profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Müzik sektöründeki uzmanlar, gazeteciler ve teknoloji geliştiricileri, dinleyicilerimize en iyi deneyimi sunmak için bir araya gelmiştir.

İletişim
Dinleyicilerimizin geri bildirimlerini değerli buluyoruz. Her türlü soru, öneri veya geri bildirim için bize ulaşmaktan çekinmeyin. İletişim bilgilerimiz aşağıdadır:

Adres: Pütürge FM, Taşbaşı Mah. Hükümet Cad. No:29 Pütürge/Malatya
Telefon: 0 536 266 42 44
E-posta: info@puturgefm.net
Pütürge FM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

about bg Hakkımızda